WEB SİTESİ TASARIM HİZMETLERİ

gün web portal logo-1-1920

Sizi ve işinizi internete taşımaya hazırız. Aklınızdaki web sitesi projesine en uygun çözümleri sunacak güçlü alt yapımıza güveniyoruz.

Akılınızda kişisel bir blog sitesinden E-Ticaret sitesine kadar geniş bir yelpazede yer alan bir fikriniz varsa, hemen bizimle paylaşın ve en iyi sonuçları almaya hazır olun.

Neden Gün Web Portal?

Çünkü altyapımıza ve kodlama bilmeyi gerektirmeyen modüler web sitesi sistemimize güveniyoruz. Nasıl mı?

İşte sizler için hazırlayacağımız web sitelerinin en belirgin özellikleri:

  • Mükemmel Mobil Uyum

Web site ziyaretlerinin yaklaşık %80'inin yüksek teknolojik cihazlardan yapıldığı bir gerçek. Akıllı telefon ve tabletleri içeren bu cihazların kullanım sıklığı göz önüne alındığında, web sitenizin mobil uyumunun da önemini daha kolay kavramak mümkün. Gün Web Portal eliyle hazırlanacak web sitelerinizin %100 mobil uyumlu (responsive) özellikte olacağını bilmenizi isteriz.

turizm-otelcilik-spa

Gün Web Portal ile hazırlanan web sitelerinde, mobil veya masaüstü kullanımlarda sayfalarınızın yüklenme hızını tüm ölçüm ortamlarında test edebilirsiniz.

  • Güçlü Hosting (Barındırma) Altyapısı

Bir web sitesinin sahip olması gereken en önemli özelliklerden biri de sürekliliğidir. Her zaman erişime açık, hızlı ve güvenli bir hosting hizmeti, müşteri veya ziyaretçi memnuniyetinin vazgeçilmez kriterlerinden birisidir.

Web sitelerimizde Amazon Web Services (AWS) altyapısını kullanıyoruz. Bu da sizlere sürekli erişime açık, hızlı yüklenen ve güvenli bir web sitesine sahip olma imkanı sunuyor.

amazon-web-servisleri-2

Hazırladığımız web siteleri Cloudflare güvencesi altında olacağından, DDoS saldırıları veya sitenizin hacklenmesi gibi olumsuzlukları da en aza indirgeme şansınız mevcut olacak. Güvenli bir web sitesinizi hem sizin hem de ziyaretçi ve müşterileriniz için önemi ortadadır.

  • Arama Motorlarıyla Mükemmel Uyum (SEO)

Her Web sitesi sahibi, günlük ziyaretçi sayısını ve dolayısıyla satışlarını, bilinirliğini ve potansiyel müşteri sayısını arttırmaı hedefler. Bunun için de organik trafik sağlayacak bazı özellikleri siteye kazandırma zorunluluğu vardır. Arama Motoru Optimizasyonu (Search Engine Optimzation-SEO) bu noktada büyük önem taşır. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi veya fikirlerinizi daha geniş kitlelere duyurmak için harcayacağınız reklam giderlerinizi azaltmanın en iyi yolu da web sitenizi SEO uyumlu hale getirmektir.

web sitenizin tarfiğini arttırın-3

Gün Web Portal Web Sitelerini Google Search Console, Analytics, Trends, Merchant gibi yaygın kullanılan hizmetlerine entegre etmek çok kolaydır.

Sizlere bu konularda da teknik destek vermeye devam edeceğiz.

Detaylı Bilgi için hemen BİZE ULAŞIN

Mobil Bayi logo-150x150