KULLANIM SÖZLEŞMESİ

kullanım sözlesmesi

MOBİL BAYİ Web sitesini ziyaret eden misafirlerimiz, bu kullanım sözleşmesinin aşağıda sıralanmış maddeleri hakkında bilgi sahibi olduklarını ve kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar.

Mobil Bayi Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi

1. Kabul Edilen Şartlar

MOBİL BAYİ web sitesini kullanarak, bu kullanıcı sözleşmesini ve ilgili tüm yasal düzenlemeleri kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşme, tüm kullanıcılar ve ziyaretçiler için bağlayıcıdır.

2. Hizmet Kapsamı

MOBİL BAYİ, kurumsal firmaların dijitalleşme süreçlerinde teknolojik ve ekonomik tercihler sunan ve bayiliğini üstlendiği firmalarla ilgili içerikleri sağlayan bir web sitesidir. İçeriğin doğruluğu ve güncelliği konusundaki sorumluluk site yönetimine aittir.

3. Kullanım Şartları

3.1. Kayıt ve Güvenlik: Bazı bölümleri kullanabilmek için kayıt olmanız gerekebilir. Bu durumda, doğru ve güncel bilgiler sağlamak kullanıcının sorumluluğundadır.

3.2. İçerik Paylaşımı: Kullanıcılar, MOBİL BAYİ web sitesi üzerinde içerik paylaşabilirler. Ancak, uygunsuz, yasa dışı veya hakaret içeren içerikleri paylaşmak yasaktır.

4. Fikri Mülkiyet Hakları

MOBİL BAYİ web sitesinde bulunan tüm içerikler (metin, görseller, sesler, vb.) www.mobilbayi.com.tr web sitesine aittir veya uygun lisanslarla kullanılmaktadır. Web sitesindeki içeriklerin izinsiz kullanımı yasaktır.

5. Gizlilik Politikası

MOBİL BAYİ web sitesinin kabul ve beyan ettiği kişisel verilerin gizlilik şartları, Gizlilik Politikası sayfasında ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

6. Sorumluluk Reddi

MOBİL BAYİ, içeriğin doğruluğu, güncelliği veya kullanımının sonuçları konusunda herhangi bir garanti vermez.

7. Değişiklikler

MOBİL BAYİ, bu kullanıcı sözleşmesini herhangi bir zamanda güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar, güncellemeleri düzenli olarak kontrol etmekten sorumludur.

8. İletişim

Her türlü soru, öneri veya şikayetiniz için İLETİŞİM sayfamızı kullanabilirsiniz.

Bu kullanıcı sözleşmesini dikkatlice okuyunuz ve bu şartları kabul etmeden önce MOBİL BAYİ web sitesini kullanmayınız.

Bu sözleşmeye uymamanız durumunda (varsa) hesabınız askıya alınabilir veya sonlandırılabilir.

logo-150x150

Son güncelleme tarihi: 12.03.2024