Hakkımızda

Hakkimizda-ikon

GÜN WEB PORTAL uhdesinde bir web sitesi olan www.mobilbayi.com.tr, Türkiye'de hizmet veren modern ve güçlü firmalarının hizmetlerini siz değerli müşterilerimize tanıtmak ve bu hizmetlerden faydalanmanızı sağlamak için geliştirildi.

Günümüzde gelinen dijitalleşme seviyesi, firmaları da bu dünyanın bir parçası olmaya zorluyor. Ülkemizde devlet kurumlarının bile hızla dijitale geçiş yaptığı bu dönemde, E-Ticaret sektöründeki gelişmeler de dikkat çekiyor.

İnternetin yaygın kullanımı, global anlamda mesafeleri sıfıra indirirken, iletişimin önemi de giderek artıyor.

Bunun yanında, E-Ticaret yapan bir firmanın günlük belki de yüzlerce sipariş için manuel fatura kesme zorunluluğunun olduğunu düşünüldüğünde, E-Faturaya geçişin ve müşterilerle iletişimin sağlıklı bir şekilde sürdürmenin önemi daha kolay görülebiliyor.

Bu nedenlerle, yenilikçi ve teknolojiye yatırım yapan ve bu sayede sizlere para kazandıran girişimlerin tarafınıza ulaşmasını sağlamak görevini üstlendik.

mobil bayi logo-150x150

Bayiliklerimiz

Yukarıda da açıklamaya çalıştığımız üzere, hizmetlerimizi iş hayatında çok önemli olduğunu farkettiğimiz üç ana başlıkta toplayabiliriz:

  • Tüm dünyaya açılabilmenizi sağlayan web erişimi
  • Müşterilerinizle kuracağınız sağlıklı ve sürekli iletişim
  • Yasal mevzuata uyumunuzu sağlayacak, mali e-dönüşüm

Bu amaçlara yönelik olarak çözüm ortaklığı yaptığımız firmalar şunlardır;

NetGSM Bayiliği

Müşterilerinizle kuracağınız iletişimin önemini farkındayız. Bu nedenle, günümüz teknolojisini ekonomik fiyatlarla hizmetinize sunan Türkiye'nin 4. GSM Operatörü olan NetGSM hizmetlerini size ulaştırmayı hedefliyoruz.

netgsm-logo

BirFatura ve E-Dönüştür Bayiliği

E-Fatura, E-Dönüşüm hizmetleri konularında ödül almış BirFAtura ve E-Dönüştür bayiliğimiz ile, yasal mevzuata uygun e-dönüşüm gerekliliklerinizi kolayca yerine getirebilirsiniz.

E-Ticaret yapan firmaların işleyişini kolaylaştıran BirFatura sistemi ile, sipariş, kargo, ödeme, gelir-gider ve E-Arşiv / E-Fatura entegrasyonunuzu yapabilir, tüm satış sürecini web veya dilerseniz mobil uygulama üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

www.mobilbayi.com.tr-BirFatura Bayiliği-hakkımızda

Gün Web Portal Web Tasarım Hizmetleri

Bir web sitesinin taşıması gereken;

  • Hız
  • Mobil Uyum
  • Güvenlik
  • Süreklilik
  • Kolay Yönetim gibi tüm önemli özellikleri taşıyan GÜN WEB PORTAL WEB SİTELERİ ile siz de e-ticarete ve dünyaya açılmaya hazır olacaksınız.

gün web portal logo-1-1920

Birlikte çalıştığımız firma portföyümüzü giderek geliştirmeye ve sizlere en uygun hizmeti, en uygun fiyatlarla sunmaya devam edeceğiz.

İLETİŞİM sayfamız üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

mobil bayi logo-150x150